Vianočné trhy v materskej škole

Tradičný predvianočný zhon zmiernili trhy v našej materskej škole dňa 14. 12. 2023.

Učiteľky so svojimi škôlkarmi a rodičia vytvorili rozmanité vianočné výrobky, pozdravy a dekorácie. Tvorbu ich šikovných rúk ocenil každý, kto prišiel a našiel nejakú drobnosť pre seba a svojich blízkych. Výťažok z predaja bude použitý na nákup didaktického materiálu a hračiek pre deti v MŠ. Tento rok boli vianočné trhy výnimočné dobrovoľnou zbierkou pre rodinu chlapčeka, ktorý to potrebuje na svojej ceste k zdraviu. Poďakovanie patrí všetkým, čo túto myšlienku podporili. Všetci spoločne sme týmito vianočnými trhmi vytvorili lásku, spolupatričnosť a podporu, ktoré sú vzorom pre naše ratolesti.